ЗДОРОВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА РОДИНА

Тільки здорова людина може по- справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня.

Особливої уваги щодо охорони здоров`я і життя потребують діти нашої школи, як учні з особливими потребами. Усвідомлення цінності здоров’я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя, формування відповідних переконань, світогляду та індивідуальної поведінки – все це прививають із самого малечку вихованцям КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» вчитель фізичної та лікувальної фізкультури, вихователі, корекційні педагоги.

24 вересня 2020 року в нашому закладі відбулися ігри першокласників на свіжому повітрі під назвою «Здорова дитина – щаслива родина»

Мета виховного заходу: сприяти отриманню дітьми знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.

Нещодавні пости
Архів

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now