ЗДОРОВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА РОДИНА

Тільки здорова людина може по- справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня.

Особливої уваги щодо охорони здоров`я і життя потребують діти нашої школи, як учні з особливими потребами. Усвідомлення цінності здоров’я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя, формування відповідних переконань, світогляду та індивідуальної поведінки – все це прививають із самого малечку вихованцям КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» вчитель фізичної та лікувальної фізкультури, вихователі, корекційні педагоги.

24 вересня 2020 року в нашому закладі відбулися ігри першокласників на свіжому повітрі під назвою «Здорова дитина – щаслива родина»

Мета виховного заходу: сприяти отриманню дітьми знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.