ДЕНЬ ТУРИЗМУ У ШКОЛІ

Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму.

Туристсько-краєзнавча діяльність є однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя і сприяє розширенню кругозору дітей та юнацтва, виховує і збагачує моральні якості молодого покоління.

З огляду на це, 25 вересня 2020 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» був проведений «День туризму», організований педагогами школи.

День туризму проводився у вигляді змагань молодших школярів на невеликій смузі перешкод, де учасники спробували свої сили у подоланні всіх перепон і випробувань. Старші учні провели цей день у поході до місцевого лісу: вони із задоволенням спілкувалися із однокласниками, насолоджувалися краєвидами і туристськими смаколиками.

Дітям захід дуже сподобався і вони ще довго не хотіли розходитись по домівках.