ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ

September 13, 2020

 

         Шкільна пора – одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Школа – це ще й підготовка до дорослого життя.

         Освітній процес у школі не даремно включає виховну складову. Школа вже давно перестала бути закладом, який дає знання лише навчальних предметів.  Одну з головних ролей грає шкільне самоврядування. Воно є моделлю дорослого суспільства, де учні вчаться бути самостійними у прийнятті рішень, стають більш ініціативними, розкривають організаторські та управлінські здібності.

         8 вересня 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулися вибори президента школи.  Кандидатами були: Фіалко Антоніна, Козятник Олександр (учні 10-А класу) та Войцехівський Максим (учень 9-А класу).

За підрахунками голосів перемогла Фіалко Антоніна. Помічником президента став Войцехівський Максим.   
        У новообраного президента  багато планів на майбутнє: відновлення шкільної інформаційної газети; створення скриньки відгуків та пропозицій; проведення тематичних заходів; фестиваль шкільної творчості; проведення шкільних ярмарок; проведення вечорів та дискотек.

Вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо їй натхнення, сміливості та перемог!
 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now