ДЕНЬ ЗНАНЬ

У перший день осені, 1 вересня, в Україні традиційно відзначають День знань – свято для першокласників і початок нового навчального року. 1вересня - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

День знань в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» цьогоріч пройшов без традиційних лінійок та гучних святкувань, через пандемію коронавірусу. Але, це був дійсно незвичайний день. Жодних урочистостей, натомість – спілкування з класним керівником. Із дітьми провели урок про безпеку життєдіяльності, зокрема про COVID-19. Розповіли, як захиститися від цієї недуги. У цей час батьки чекали на вулиці. До навчального закладу вони не заходили.

Проте, нинішній перебіг свята ніяк не зіпсував урочистого настрою школярів, вчителів, батьків. Особливу увагу і почесті віддали, звісно, першокласникам! Були подарунки, віршики і пісні. Всі були щасливі: і діти, і дорослі.

У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні, міцного здоров`я та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!