Боярська спеціальна школа чекає на тебе, дитино!

June 18, 2020

Напевне кожен з нас має уявлення про те, як  мають працювати школи у майбутньому. Проте вже зараз існують навчальні заклади, які першими почали робити те, чого не робив до них ніхто.

Про те, якими були чи є школи сьогодні, кожен з нас з легкістю дасть відповідь, адже на власному досвіді відчув усі підводні камені системи освіти, особливо під час карантину.

Педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» неухильно рухаються в бік сучасного освітнього середовища.

Перш за все, основою концепції нашої школи є внутрішня еволюція системи освіти: саме спільна робота учнів, вчителів, батьків та адміністрації вчить бачити і розвивати сильні сторони кожного, що веде до успіху.

Це школа, де педагоги мають можливість працювати в колі однодумців, де перехід до стандартів Нової української школи відбувається у дуже демократичній навчальній атмосфері, а вчитель має досить велику академічну свободу для творчості й обрання способу досягнення навчальних результатів.

«Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора – ми вкрадемо у них завтра!». Це педагогічне кредо є тією рушійною силою, яке надихає наших педагогів до нових ідей та досягнення поставлених цілей.

Багато з тих речей, які є предметом освітніх дискусій у нашому навчальному закладі уже втілили і перевіряють на практиці: інтегровані уроки, проблемно-орієнтовані заняття, проектно-орієнтований підхід, коли у кожного учня є власний простір для навчання, а навчальні матеріали доступні онлайн.

Щоб засвоїти знання, діти трансформують цю інформацію в дію. Адже для сучасних шкіл важливо навчити дітей вмінню застосовувати знання у житті.

Педагогічний колектив фактично персоналізував освіту, починаючи з розуміння учня, а в подальшому адаптовуючи свою роботу для задоволення його потреб задля досягнення успіху. Кожен учень – унікальний, і в нашому навчальному закладі є розуміння того, що потрібно підготувати усіх до життя після школи. Разом з цим у наших школярів є можливість обирати з багатьох гуртків і секцій, відвідувати різноманітні майстер-класи, знайомитися з відомими і цікавими особистостями: усе це підкріплюється гарною матеріальною базою та новітніми навчальними кабінетами, у тому числі –корекційними. Приміщення школи повністю готові до нового навчального року.

А ще філософія вчителів така, що успіхам дітей вони радіють як своїм власним.

Отож, чекаємо нового навчального року!

Чекаємо на тебе, дорога дитино!