Боярська спеціальна школа чекає на тебе, дитино!

June 18, 2020

 

Напевне кожен з нас має уявлення про те, як  мають працювати школи у майбутньому. Проте вже зараз існують навчальні заклади, які першими почали робити те, чого не робив до них ніхто.

Про те, якими були чи є школи сьогодні, кожен з нас з легкістю дасть відповідь, адже на власному досвіді відчув усі підводні камені системи освіти, особливо під час карантину.

Педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» неухильно рухаються в бік сучасного освітнього середовища.

Перш за все, основою концепції нашої школи є внутрішня еволюція системи освіти: саме спільна робота учнів, вчителів, батьків та адміністрації вчить бачити і розвивати сильні сторони кожного, що веде до успіху.

Це школа, де педагоги мають можливість працювати в колі однодумців, де перехід до стандартів Нової української школи відбувається у дуже демократичній навчальній атмосфері, а вчитель має досить велику академічну свободу для творчості й обрання способу досягнення навчальних результатів.

«Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора – ми вкрадемо у них завтра!». Це педагогічне кредо є тією рушійною силою, яке надихає наших педагогів до нових ідей та досягнення поставлених цілей.

Багато з тих речей, які є предметом освітніх дискусій у нашому навчальному закладі уже втілили і перевіряють на практиці: інтегровані уроки, проблемно-орієнтовані заняття, проектно-орієнтований підхід, коли у кожного учня є власний простір для навчання, а навчальні матеріали доступні онлайн.

Щоб засвоїти знання, діти трансформують цю інформацію в дію. Адже для сучасних шкіл важливо навчити дітей вмінню застосовувати знання у житті.

Педагогічний колектив фактично персоналізував освіту, починаючи з розуміння учня, а в подальшому адаптовуючи свою роботу для задоволення його потреб задля досягнення успіху. Кожен учень – унікальний, і в нашому навчальному закладі є розуміння того, що потрібно підготувати усіх до життя після школи. Разом з цим у наших школярів є можливість обирати з багатьох гуртків і секцій, відвідувати різноманітні майстер-класи, знайомитися з відомими і цікавими особистостями: усе це підкріплюється гарною матеріальною базою та новітніми навчальними кабінетами, у тому числі –корекційними. Приміщення школи повністю готові до нового навчального року.

А ще філософія вчителів така, що успіхам дітей вони радіють як своїм власним.

         Отож, чекаємо нового навчального року!

         Чекаємо на тебе, дорога дитино!

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now