Любити дитину завжди і всюди

June 1, 2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» докладають усіх зусиль, щоб вихованцям нашого закладу було комфортно і затишно у стінах рідної школи. Вони дбають не тільки про освітній процес у цілому, але й про емоційне середовище своїх учнів.

Так за навчальний рік шкільна громада пережила чимало цікавих моментів: обласний фестиваль творчості «Ти – особливий 3», відкритий чемпіонат області  з шашок та шахів, шкільний брейн-ринг «Наша мова калинова»» та інше. Було проведено чимало виховних годин та тематичних свят. Наші діти протягом навчального року відвідали такі гуртки: «Секція боротьби Самбо», «Секція з шахів і шашок», «Робимо своїми руками», «Петриківський розпис», «Вокальний спів», «Квілінг», «Психологія підлітка».

Наш колектив педагогів свято вірить у те, що любити дитину потрібно різною. Дитина має знати, що ви любите її завжди і всюди, якою б вона не була і що б не робила. Адже ваша любов може бути тією підтримкою, яка допоможе дитині виправляти свої помилки.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

September 1, 2020