І ВСЕ Ж ТАКИ ДЗВОНИК ПРОЛУНАЄ!

May 29, 2020

Ось і завершується черговий навчальний рік. Складний і зовсім несхожий на всі попередні. Цьогоріч не буде святкових шкільних лінійок, невимушених посиденьок у класі, веселих екскурсій та весняних шкільних пікніків. Але це не привід засмучуватися!

Під час карантину педагоги  КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» організували навчання та усілякі цікаві заходи, які запам'ятаються школярам надовго. Для цього було запропоновано чимало ідей  щоб створити піднесений настрій та згуртувати школярів в умовах дистанційного навчання,  зробити освітній процес безпечним під час пандемії.

Яким би нетиповим і важким  видався цей навчальний рік,  він також був неймовірний: шкільні сайти, групи у вайбері, телефонні дзвінки – вчителі використовували різні методи,  щоб навчання під час карантину тривало. Звісно, це поклало додаткові обов'язки на батьків, які мали також  допомагати дітям удома. Але ми впоралися.

І все ж таки дзвоник пролунає! Для цього громада школи використає зручний онлайн-інструмент Padlet. Це віртуальна дошка, на якій можна прикріплювати кольорові онлайн-наліпки з текстом, світлинами, малюнками та інше. Кожен учень зможе додати до загальної дошки стікери з найбільш яскравими, на його погляд, подіями зі шкільного життя цього року чи власними здобутками. Наприклад: перемога в онлайн-конкурсі «Чарівна україночка», «Закінчив рік без єдиної 6-ки», «Найвеселіший онлайн-захід в умовах карантину», а також додати веселі світлини з одноклассниками, вчителями, вихователями. Творча робота над спільним проєктом об'єднує, навіть в умовах дистанціювання, та дозволяє ще раз згадати купу дивовижних моментів, які варто зберегти у пам'яті.

Щасливих канікул усім і до зустрічі у новому навчальному році!