ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ «ВІДКРИВАЄМО ЄВРОПУ РАЗОМ»

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Напередодні Дня Європи учні та педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» взяли участь у онлайн-тренінгу «Відкриваємо Європу разом». Віртуальну екскурсію провели педагог-організатор Остапчук Наталія Володимирівна, вихователь Зепс Валентина Антонівна і президент учнівського самоврядування школи Дьячун Єлизавета. Учасники заочної віртуальної екскурсії збагатилися інформацією і новими враженнями, подорожуючи просторами країн ЄС, де люди живуть у демократії, у повазі до верховенства права, до прав окремої людини.

Ми вперше робимо такий онлайн-тренінг, уперше маємо таку кількість зацікавлених юних учасників і вперше в умовах карантину говоримо про Європейський Союз, про цінності, про звички, про мрії. Цього дня вдалося багато про що поговорити, поділитися своїми враженнями. Усім учасникам була цікавою така форма спілкування, адже кожен зміг викласти свою думку та поділитися власними уявленнями про європейські цінності, враженнями про устрій та особливості багатьох європейських країн. Також для розширення кругозору і обізнаності учнів бібліотекарем закладу було запропоновано добірку книжок: «Європа для дітей», «Тремоло та його європейська місія» (Пригодницька, яка в цікавій для дітей формі розповідає, що таке Європейський Союз.).

Основним підсумком віртуальної подорожі стало переконання, що День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, а кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Нещодавні пости
Архів