МАТУСЕНЬКО-ГОЛУБОНЬКО, ТИ В МЕНЕ - ЄДИНА

День матері в Україні відзначається у другу неділю травня і цілком присвячений жінкам-матерям. Це день, коли треба висловлювати привітання і подяку улюбленій ненці за колосальне терпіння і сили, підтримку та любов, пролиті сльози і переживання. З покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина в житті.

До Дня матері учні КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» підготували онлайн-вернісаж «Матусенько-голубонько, ти в мене – єдина». Діти дуже старалися. Вони намалювали портрети своїх мам, а організатори заходу допомогли розмістити дитячі роботи на шкільному сайті та в соціальних мережах.

Педагоги та вихователі закладу спонукали своїх вихованців привітати своїх матусь зі святом, вшанувати своїх мам, подарувати їм у цей день подаруночки - свої малюнки.

Такі заходи важливі у нашому житті.

Любіть і бережіть своїх матерів!