МАКИ  МОЄЇ  ПАМ`ЯТІ

День пам`яті і примирення… Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Так, для вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 07 травня 2020 року було проведено єдину виховну онлайн-годину «Рокам ніколи пам’яті не стерти» та організовано флешмоб «Маки моєї пам`яті».

У заходах взяли участь усі вихованці закладу, педагоги і батьки. Учні школи створювали плакати і стіннівки, в яких розповідали про страшні події війни та велике Свято Перемоги. Вони намалювали величезну кількість малюнків та виготовили чимало поробок. Родзинкою флешмобу стали сімейні світлини учасників.

Організатори заходів намагалися поглибити знання учнів про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу українців у Другій світовій війні, виховувати в дітях шану і повагу до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні.