Скажемо «НІ» насильству або День деніму!

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 29 квітня 2020 року відбулася онлайн-конференція для старшокласників «Скажемо «НІ» насильству», саме у День деніму.

Заходи та акції до Дня деніму (Дня джинсів) проводяться в останню середу квітня. Вперше виник в 1999 році в США. Мільйони людей по всьому світу одягнуть в цей день джинси з певною метою - підтримати постраждалих і поширити знання про всі форми сексуального насильства і методи протидії їм.

Насильство – це будь-які навмисні дії одної людини по відношенню до іншої, які порушують її конституційні права й свободи і наносять їй моральну шкоду, шкоду її фізичному чи психічному здоров’ю. Воно може бути фізичним, психологічним і сексуальним.

Саме цього дня учні-старшокласники, їх класні керівники та вихователі, соціальний педагог та шкільний психолог поспілкувалися на такі теми: «Скажи «НІ» насильству», «Скажемо «НІ» насильству над дітьми», «Вчимося захищати себе від насильства», «Насильство у сім`ї. Потрібна допомога?», «Сімейне насильство: причини та наслідки». Усі учасники конференції вбралися у джинсовий одяг. Також на шкільному сайті було розміщено матеріали-обговорення онлайн-конференції «Вчимося захищати себе від насильства».

Педагоги школи мали на меті сформувати уявлення вихованців закладу про проблеми насильства й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.