ЗЕМЛЯ – НАШ ДІМ, ТОМУ, БЕРЕЖІМО ЇЇ !

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Земля – це наш дім, про який необхідно піклуватись. Земля дарує нам свої плоди, годує нас, дає цілющі сили. Але ми, люди, ставимось до неї дуже недбало. Чому так відбувається? Можливо тому, що не кожен з нас відчуває необхідність піклуватися про Землю.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 22 квітня 2020 року відбувся загальношкільний онлайн-урок «Земля – наш дім, тому, бережімо її!». Педагоги нашого закладу донесли своїм вихованцям головну думку сьогоднішнього уроку про те, що приходячи на природу, люди не прибирають за собою сміття, розпалюють багаття в заповідних зонах. Земля може відплатити за таке ставлення до неї великими катастрофами. Жити треба у гармонії з навколишнім світом.

Організатори заходу мали на меті ознайомити учасників уроку з проблемою зміни клімату та їх наслідками; пояснити сутність глобальних екологічних проблем (парникового ефекту, кислотних дощів, деформації озонового шару, деградації ґрунтів, хімічного забруднення) в контексті змін клімату; розкрити негативний вплив антропогенного фактора на навколишнє середовище та здоров’я людини; розробити заходи, спрямовані на покращення екологічного стану навколишнього середовища; розвивати логічне мислення, уміння і навички працювати з додатковими джерелами інформації, систематизувати та узагальнювати матеріал, аналізувати і робити висновки; виховувати почуття відповідальності за долю рідної землі, почуття патріотизму, прагнення до гармонії, людяності, доброти, дбайливе ставлення до природи, особисту відповідальність за охорону навколишнього середовища.

Нещодавні пости
Архів