Флешмоб «Мій Великдень вдома»

April 17, 2020

Великдень...Це дуже важливе свято як усього світу, так і кожної християнської родини. Навіть з самої назви ми бачимо, що це щось важливе, адже складається з двох слів:  Великий і День. Справді, цей день є величним, адже саме тоді воскрес із мертвих Ісус Христос - наш Бог і Спаситель.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» педагоги та вихованці розповіли та показали, чим займаються вдома, і розпочали флешмоб «Мій Великдень вдома». До флешмобу долучилися усі учні, вчителі та батьки.

Організатори флешмобу намагалися розширити знання учнів про святкування Великодня, розкрити зміст святя. Такі заходи допомагають відроджувати звичаї та обряди українців , примножувати  традиції нашого народу, виховувати у школярів почуття любові до ближнього.