Сумлінно навчатися в умовах ОНЛАЙН

Школа - це те місце, де ми здобуваємо різноманітні знання та навички - від елементарних до профільних. Ми вивчаємо безліч різних наук: математику, фізику, хімію, біологію, знайомимося з творами мистецтва та художньої літератури, займаємося спортом, вчимо іноземні мови. Це дає нам розуміння світу навколо нас та самих себе і розвиває як особистість, і саме з цієї причини старанне навчання в школі є необхідним кожному. До того ж, сумлінність є гарною рисою характеру, яку необхідно виховувати в собі з дитинства: вона допомагає вчасно виконувати роботу та призвичаює нас до самодисципліни. Але, як же сумлінно навчатися в умовах карантину?

Інтернет-простором шириться жарт про те, що, якщо карантин подовжать, батьки школярів винайдуть вакцину проти COVID-2019 набагато скоріше, аніж вірусологи. І дійсно, якщо підходити до навчання чесно й сумлінно, працювати дистанційно дуже важко – і учням, і вчителям, і батькам. Але, ми потроху входимо в цей онлайн-режим. І дійсно, стараємося.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» з перших днів карантину налагодилося дистанційне навчання. Воно дало чимало гарних плодів. А все – завдяки сумлінній праці не тільки педагогів, а й учнів та їх батьків.

Віримо, що все лихо скоро минеться, ми зустрінемося в стінах рідної школи, а навчання онлайн стане для нас усіх гарним досвідом.