ЧАРІВНА УКРАЇНОЧКА

April 11, 2020

На час карантину скасували усі масові заходи, навчання в школах, заняття в позашкільних закладах, спортивні змагання. Але творчі люди не можуть сидіти на одному місці, бо їм необхідно ділитися своїми талантами з оточуючими. Отож, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» оголосили про початок фестивалю-конкурсу онлайн «Чарівна україночка» для вихованців закладу та їх батьків.

Щоб взяти участь у фестивалі, необхідно надіслати власну світлину в національному вбранні та фото або відео своєї  творчої роботи організаторам чи класному керівнику.

У фестивалі-конкурсі можуть взяти участь усі діти, підлітки та батьки, підтримавши наших чарівних дівчаток у будь-який спосіб: плакати, малюнки, поради і таке інше.

Кожна дитина є унікальною, гарною і неповторною. Ми не ставимо собі за мету виокремлювати ту чи іншу дівчинку. Ми хочемо, щоб наші учасниці проявляли свої вміння і таланти.

Фінал фестивалю-конкурсу «Чарівна україночка» відбудеться по закінченню карантинних заходів.

Метою і завданням фестивалю-конкурсу є виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей та молоді, розвиток аматорського мистецтва, збереження та збагачення національних культурних традицій, популяризація і пропаганда українського народного класичного і сучасного мистецтва.