Час навчатися ОНЛАЙН!

Так сталося, що спілкування, навчання і освіта в цілому, проходять тепер в режимі ОНЛАЙН. Уроки онлайн, контрольні через інтернет, без рюкзаків та ранніх підйомів: як вчаться діти у дистанційній школі – КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів».

Вже третій тиждень школярі на вимушеному карантині, уроки ж тривають дистанційно. Однак своє звичне життя змінили не лише діти, але і їхні батьки, і вчителі. Все через загрозу коронавірусу COVID-19 й необхідність самоізоляції.

Як зараз відбувається освітній процес та що робити, аби уроки вдома були ефективними та не приносили стрес кожному члену родини. Ось про це подбали педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів»: усі завдання, плани, заходи, що проходять за допомогою інтернет-ресурсів розміщуються на шкільному сайті, для зручності і педагогів, і батків, а головне – дітей. Для цього створено сторінку «Дистанційна освіта». Кожен вчител нашого закладу наразі оперується декількома варіантами інтернет-ресурсів (Facebook, Telegram, Viber тощо). А ще, наша шкільна спільнота заходилася усіляко підтримують один одного: оголошено онлайн-конкурс «Чарівна україночка» (щороку проходить у квітні); керівники гуртків («Робимо своїми руками», «Петриківський розпис», «Вокальний спів», «Квілінг» та інші) налагодили спілкування зі своїми гуртківцями та мають вже чимало спільних напрацювань.

Віримо, що така тісна ОНЛАЙН-співпраця дасть багато гарних плодів!