УМІЙ ДРУЖИТИ

З метою згуртування класних колективів, підвищення самооцінки замкнутих дітей, виявлення лідерських здібностей та індивідуальних особливостей кожної дитини, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулися тренінгові заняття серед 4-6 класів «Умій дружити». Їх розробниками та реалізаторами виступили шкільний психолог Барденко Інна Володимирівна та соціальний педагог Мазур Лариса Василівна.

Під час тренінгових занять діти мали змогу погратися в цікаві ігри («Дружна країна», «Дерево бажань», «Усе в твоїх руках»), відгадати чимало ребусів, загадок, кросвордів та інше. Цього дня також відбувся запуск проекту «Скринька довіри».

День психологічної служби був дуже цікавим та захоплюючим, діти брали активну участь у всіх заходах та проявляли ініціативу. Учні та педагоги отримали масу задоволення, позитивних емоцій, знань, умінь та навичок, які допоможуть у різних життєвих ситуаціях.