Захоплюємося високим образом Кобзаря

У 2020 році Україна відзначає 206-ту річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – ніби уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах. Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня – роковини народження і смерті Тараса Шевченка.

З метою вшанування пам’яті видатного сина українського народу, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулася ціла низка заходів. Участь у них взяли усі вихованці нашого закладу. Але найбільш яскравими були спортивні ігри серед учнів 5-7 класів. Вчитель фізичної культури Полторацький Андрій Андрійович підготував цікавий та змістовний захід. Діти весело провели час. У ході спортивних ігор були використані пісні на вірші Шевченка.

Наші учні щиро захоплюються високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, почуттям соціальної і національної справедливості, відданістю правді і свободі.