8 Березня – це свято всіх жінок!

Вкотре настало радісне свято – 8 Березня! Повертає тепло, повертає весна, й символічно, що найперше свято присвячене жінкам і осяяне ними, мов сонцем.

6 березня 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. Учні нашої школи так тепло і ніжно вітали сьогодні усіх жінок закладу. Вони організували світле, весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій, і подарували чудовий концерт «8 Березня – це свято всіх жінок». Своїми запальними танцями й піснями діти вітали мам, бабусь, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

Цей весняний день подарував тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Зі святом весни!