ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Сьогодні справжніх джентльменів свято, А в нашій школі їх багато: Сміливих,веселих і мужніх, Кмітливих, шляхетних і дружніх

День Святого Валентина в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшов весело та із запалом. Бо ж цього дня давно чекала вся шкільна спільнота, щоб розважитись та повеселитися.

Вчителі праці Лисенко Лариса Павлівна та Лісовський Руслан Анатолійович разом з учнями старших класів підготували цікаву, веселу та по-справжньому запальну програму: конкурси, ребуси, загадки, пісні і танці. Свою програму педагоги назвали «Нумо, хлопці».

За участь у конкурсах та вікторинах діти були нагороджені призами. По завершенню свята відбулися танці.

Метою заходу стало формування знань учнів про це свято, про його традиції, обряди в різних країнах світу. Розвивати уважність, вміння слухати, дружелюбність, наполегливість. Виховувати добрі взаємовідносини, любов до прекрасного.