Леся Українка – геніальна дочка українського народу

February 27, 2020

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІступенів» 25 лютого 2020 року було проведено виховний захід "Леся Українка – геніальна дочка українського народу". Вихованці нашого закладу разом із вчителями української мови та літератури, Татаренко Олександрою Василівною та Гречухою Галиною Миколаївною,  з любов'ю розповіли про життєвий шлях Лесі Українки, яка вела тяжку 30-літню війну за життя. Але все це не озлобило поетесу, не зменшило душевної щедрості, а, навпаки, навчило з розумінням відноситись до людської біди. Життя Лесі - це легендарний подвиг жінки, яка втілює в собі силу, мудрість, талант і щиру душу.

В ході заходу прозвучали вірші Лесі Українки. Цікавою для всіх глядачів виявилась пісенна композиція, покладена на вірші поетеси, у виконанні учнів 9-А класу Приходька Михайла та Бойка Віталія. Цікаво те, що хлопці написали музику самі.

Учасники свята намагалися розширити знання учнів про життя і творчий шлях поетеси, ознайомити з цікавими фактами її біографії, зокрема віршами, покладеними на музику; показати красу і велич української мови за допомогою творів геніальної дочки українського народу – Лесі Українки.