Learning  English is fun

February 6, 2020

З метою поглиблення  знання дітей з англійської мови в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбувся виховний захід «Learning  English is fun» (Вивчати англійську мову - весело)

Діти з радістю  підійшли до нового для них напрямку вивчення мови та із величезним задоволення вносили свої пропозиції щодо тієї чи іншої сцен українських народних казок, що були поставлені у сучасній інтерпретації.

Основною метою проведення свята було розширити і поглибити знання учнів з англійської мови, удосконалювати їх мовленнєві навички та уміння, розвивати інтерес до українських народних казок, постановка яких була зроблена англійською мовою.

На думку вчителя англійської мови Кокори Катерини Віталаіївни такий підхід до вивчення мови є більш практичним та цікавим для дітей, адже завдяки таким заходам діти розвивають усне мовлення, логічне мислення, пам’ять, уміння творчо підходити до розв’язання проблеми, уміння аналізувати, акторські здібності. Діти вчаться бути комунікабельними , віддають свої шалені емоції та позитивний  настрій усім оточуючим, натомість, не вимагають нічого, окрім посмішок та чудових  вражень.