Дивосвіт природи

Наш дивосвіт, такий, як казка,

Он в небі хмаронька пливе

Тож бережи його, будь ласка,

Все в ньому гарне і живе

З метою розкриття краси природи за допомогою поетичного слова, музики, образотворчого мистецтва, формування навичок виразного читання, вміння сприймати і відчувати емоційний зміст слова, збагачення словникового запасу, розвитку творчості, фантазії, спостережливості, прищеплення любові до природи, до рідного краю, до прекрасного в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа» 4 лютого 2020 року відбувся загальношкільний виховний захід «Дивосвіт природи».

Свято пройшло весело із запалом. У грі-конкурсі взяли участь дві команди: «Ягуари» і «Пінгвіни». Було багато конкурсів, які були присвячені тваринам і рослинам, що занесені до Червоної книги. Діти з радістю співали пісні, декламували вірші, розказували прислів`я і приказки, присвячені природі, рідному краю.

Вихователі Микитюк Тетяна Леонідівна, Савчук Ольга Володимрівна разом із своїми вихованцями показали усій аудиторії справжній «дивосвіт» природи – зробили свято креативним, по-новому цікавим та різнокольоровим.