Як добре, що нарешті настала зима!

February 6, 2020

Як добре, що нарешті настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Сніг - це найголовніше. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! І взагалі, зимові забави - це окрема тема. Недаремно діти так люблять зимові прогулянки.

Зима - найвеселіше і радісний час року. Зима для дітей - це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових забав і не мріяла би взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку. Та й не тільки діти люблять зиму, педагоги, не менш радіють приходу чарівної пори року, адже це час коли оченята їхніх любих вихованців світяться від щастя.

Зимові забави в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» проходять дуже весело. Дітвора із задоволенням катається на санках та лижах, грає в сніжки і ліпить сніговиків.