Нема любові понад ту, що окропила кров`ю Крути

January 28, 2020

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшли уроки пам`яті героїв Крут «Нема любові понад ту, що окропила кров`ю Крути».  Педагогами школи були також проведені виховні заходи «Спом’яни їх, не забудь!», «Пам’яті героїв Крут присвячується», бесіди «Бій під Крутами», «Забута історія України», години спілкування «Над Крутами – круки», «На грані двох тисячоліть чорніє хрест на білім полі».

Учні готували повідомлення про бій під Крутами, декламували поетичні твори, присвячені героям, вшановували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Лідери учнівського самоврядування підготували та провели у класах інформаційні хвилинки, на уроках історії розповідали про події, що відбувались у 1918 році. У шкільній бібліотеці оформлено виставку історичної літератури, присвяченої героям битви під Крутами.

Всі заходи проводилися з метою ознайомлення учнів з однією із найтрагічніших сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.