В ЄДНОСТІ НАША СИЛА

Державне свято День Соборності України вихованці КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-10 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради незалежності», «Соборна Україна - одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування став усний журнал, де діти 4-8 класів разом з педагогом-організатором Остапчук Наталією Володимирівною та вихователем Зепс Валентиною Антонівною постаралися у доступній формі донести молодшим школярам зміст історичних подій - проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Метою таких заходів стало виховання національної свідомості учнів, людської гідності, глибокої поваги та любові до Батьківщини; формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичні факти злуки українського народу; пробудження інтересу школярів до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.