Різдвяна рукавичка

January 16, 2020

З метою створення умов для розкриття індивідуальності кожної дитини, підвищення мовної комунікативної культури, поглиблення знання дітей про казку як вид усної народної творчості 15 січня2020 року у КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулася чудова новорічна вистава за мотивами українських народних казок «Різдвяна рукавичка».

Довгі тренування та репетиції   допомогли Кривченко Олені Володимирівні, керівнику театру «Перлинка», втілити свій задум в яскраву виставу. Декорації та художнє оформлення вистави,чудова гра юних акторів, народні пісні, чарівні таночки та спів, - все це кропітка робота учнів та їх творчих викладачів.

Допоки ще тривають новорічні свята та в повітрі витає «різдвяна казка» учні нашої школи вирішили показати всі свої творчі вміння та викликали у глядача приємні враження і веселий настрій.

September 1, 2020