НАВЧАЛЬНА  ЕВАКУАЦІЯ

January 16, 2020

Після насичених враженнями і позитивними емоціями різдвяних канікул, освітній процес в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» розпочався з повторення правил безпечної поведінки. Так, 14.01.2020 року, була проведена навчальна пожежна евакуація учнів (вихованців) школи, з метою вивчення їхніх дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Звукова сигналізація, яка сповістила працівників й учнів школи про початок екстреної евакуації дала відлік терміну (часу), за яким  діти  у супроводі вчителів,  організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця.  Потім усі шикувалися по класах, де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей  по класах (на цей день) та про кількість евакуйованих.

Хотілося, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та удосконалення педагогами й учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

September 1, 2020