Зустріч напередодні свята Миколая

16 грудня 2019 року вихованці КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» радо зустрічали дітей Німецько-української міжкультурної школи, що в місті Києві, на чолі з директором школи паном Мібсом.

Дітвора давно чекала на цю зустріч: прикрашала зал, готувала інсценівку. Цього року учні показали музичну міні-виставу «Пригоди на Миколая». Вони натхненно читали вірші, співали пісні і танцювали. Артисти зачарували всю аудиторію своєю креативністю, яскравою грою та неперевершеними костюмами.

Такі зустрічі є дуже корисними. Діти вчаться бути комунікабельними та привітними. Вони віддають свої позитивні емоції та святковий настрій усім оточуючим, не вимагаючи натомість нічого окрім посмішок та святкових вражень.