Будьте здорові, діти!

December 8, 2019

З метою поглиблення  знання дітей про здоров’я  4 грудня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбувся відкритий повчально-розважальний урок з фізичної культури «Будьте здорові, діти», який підготував та провів вчитель-методист Полторацький Андрій Андрійович.

Заняття проводилось з дітками 1 класу. Головними вболівальниками дітвори були класовод Тараненко Наталія Василівна та вихователь Зепс Валентина Антонівна.

Андрій Андрійович провів бездоганний урок. Діти весело та із заповзяттям змагалися, гралися та одночасно промовляли віршовані гасла на тему здоров`я, спорту, дружби.

Радісно, що педагоги нашої школи повсякчас намагаються дати вихованцям закладу поняття про те, що від здоров’я кожного залежить майбутнє нації, всієї України та заохочують дітей до занять спортом, розвивають бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний стан.

September 1, 2020