Ми – такі як усі

December 5, 2019

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. В Україні термін "інвалід" офіційно вивели з ужитку. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами.

29 листопада 2019 року в читальному залі Київської бібліотеки для незрячих відбулося відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Програма заходу була такою: виступ представника з офісу уповноваженого з прав людей з інвалідністю, виступи учнів КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» для слабозорих дітей, самодіяльних незрячих артистів, а також – заслуженого артиста України, голосу українського радіо Бориса Івановича Лободи.

Діти з радістю відгукнулися на пропозицію взяти участь у концерті для людей з особливими потребами. Це були такі учні: Приходько Михайло, Брикіна Анастасія та Панченко Ліана. Юні артисти співали пісні, грали на фортепіано та декламували вірші.

Така співпраця з громадськими організаціями корисна та формує в наших дітях навички продуктивної взаємодії у суспільній діяльності: розвиває соціально значущі мотивації поведінки у дітей з особливостями освітніми потребами  та вчить їх бути щирими і доброзичливими у взаєминах, допомагати одне одному, ділитися, віддавати, співчувати.

September 1, 2020