November 24, 2019

Щоби пам`ятали

November 27, 2019

21 листопада 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулися  заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою проведення яких було утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні.

У всіх класах школи відбулися виховні години «Горде ім’я – українець», «У нашій рідній Україні ми всі – український народ», тематичні уроки, лекції, бесіди щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві, теми єдності народу України та цілісності її території.

Також цього дня згадували події Голодомору 1932-1933 років.

Урок-реквієм «Голодомор 32-33-го років: Злочин влади. Трагедія народу» підготували та провели учні старших класів. Це була не просто лекція з жахливої історії України. Це не просто планова виховна година. Це був урок пам’яті… страшної, але необхідної…

Метою таких заходів стало виховувати здатність кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховувати патріотів своєї держави; ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки.