November 24, 2019

Щасливі діти – наше майбутнє

November 27, 2019

Людство зобов’язане дати дитині найкраще

Декларація ООН про права дитини

Діти – наші мрії, наше сподівання на майбутнє.

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує опіку й увагу дорослих, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» до Всесвітнього дня дитини з 18 по 20 листопада 2019 року відбулося чимало виховних заходів, щоби підкреслить значимість кожної дитини.

18 листопада для учнів старших класів відбулася гра-квест «Що таке права людини? Чому вони важливі?», яку організувала і провела соціальний педагог школи Мазур Лариса Василівна. Метою заходу було актуалізація знань і вмінь учнів з правового виховання, з основних положень Конвенції ООН про права дитини, формування у них навичок  використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій, формування правової культури і громадської активності та інтересу до права.

19 листопада педагоги школи провели по класах виховні години «Я люблю тебе, дитино». Було багато ігор, веселощів, у кожному колективі відбулося чаювання.

20 листопада відбувся грандіозний концерт «Ти – особливий», де діти показали всі свої уміння і таланти.