November 24, 2019

ТИ - ОСОБЛИВИЙ

November 24, 2019

19 листопада 2019 року в  КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І -ІІ ступенів» відбувся І відбірковий тур фестивалю творчості «Ти – особливий 3». Учасниками конкурсу були: Приходько Михайло, Брикіна Анастасія, Панченкова Ліана, Змаженко Анастасія, Наботова Вероніка, Белик Вікторія, Белик Марія, Дьячун Єлизавета, Дьячун Анна, Коваленко Владислав, Химишинець Лілія.

Журі конкурсу відзначило яскраві і різноманітні номери та творчі роботи, майстерність виконавців та їх оригінальність.

Дякуємо організаторам фестивалю «Ти – особливий» директору Благодійної організації «ФестДобра» Юрію Лященку, фінансовому директору Університету «КРОК» Ірині Архіпчук, директору Коледжу економіки, права та інформаційних технологій при Університеті «КРОК» Людмилі Сумбаєвій, директору Департаменту зі студентських питань Університету «КРОК» Олександру Карапетяну, музичному керівнику фестивалю «Ти – особливий» Оксані Весні, також волонтерам Анастасії Недобіткіній, Олесі Слюсаренко, Любові Твердій, Дмитру Кулакову, Сергію Шпільману. Ці люди зробили наших дітей щасливішими, подарували нам усім свято.

Отож, усіх наших учасників запрошено на гала-концерт у концертному залі університету «КРОК», де вони візьмуть участь у фестивалі «Ти -особливий 3».