November 24, 2019

Тиждень математики

November 18, 2019

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в школярів інтересу до математики з 11 по 15 листопада 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбувся Тиждень математики.

На жаль, багато людей вважають, що математика – це наука, в якій немає нічого цікавого, лише цифри і формули. Але розвіяти такі думки вдалось протягом Тижня, де проводились математичні заходи: конкурси, змагання, математичні свята, ігри.

Розпочався Тиждень конкурсом поробок «Геометричні фантазії», де вихованці нашого закладу показали усе своє уміння та креативність.         Учні  2- А класу разом з класоводом Звірук Т.М. відзначилися математичними поробками з лєго.

Другий день тижня носив назву «Математичний вівторок». Цього дня відбулися такі заходи: конкурс «Математична вітальня», гра «Показуха», виставка-конкурс «Кращий робочий зошит з математики» (5- 9 класи). Виявилося, що переможцем у конкурсі «Найкращий зошит з математики» став учень 6-А класу Коваленко Влад.

У середу діти продивилися презентації на тему: «Вчені, яких подарувала світові українська земля». Також відбувся конкурс «Прислів`я та приказки, в яких згадуються числа».

Одним із найяскравіших засобів зацікавлення учнів математикою був математичнй вечір «Королівство математики», на якому діти з 4 по 9 класи разом з вчителем математики Богдан А.І. показали сценку «Як козаки математику захищали». Родзинкою вечора був конкурс капелюшків, виконаних  геометричними формами. Креативністю відзначилися учні 1-А класу на чолі з класоводом Тараненко Н.В., які продемонстрували глядачам неперевершені костюми.

Завершився Тиждень нагородженням переможців. Всі учні нашої школи отримали солодкі подарунки, а переможці та учасники – цінні призи.