Першість з шахів і шашок

13 листопада 2019 року учні КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» взяли участь у першості міста Обухів з шахів і шашок. Змагання були приурочені до Міжнародного дня незрячих людей та Дня доброти. У заході взяли участь спортсмени з усієї Київської області.

Вітаємо Брикіну Анастасію (І місце з шашок серед спортсменів з обмеженими можливостями та диплом «Кращий гравець») і Приходька Михайла (диплом «Кращий гравець»). Також дякуємо тренеру Зарубинській Ірині Юріївні (срібний призер чемпіонату України з шахів серед жінок з вадами зору 2019 року).

Змагання проводилися з метою популяризації шахів та широкого залучення школярів до занять даним видом спорту і подальшого поліпшення навчально-спортивної роботи фізкультурних організацій та масового залучення шкільної молоді до занять шахами.