November 24, 2019

Надання домедичної допомоги під час ДТП

November 11, 2019

З метою запобігання дитячому дорожньому травматизму і пропаганди правил дорожнього руху серед неповнолітніх та формування в учнів умінь і навичок надання першої долікарської допомоги при дорожньо-транспортних пригодах в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 5 листопада 2019 року відбулися відкриті уроки «Надання домедичної допомоги під час ДТП».

Педагоги та школярі ретельно готувалися до шкільного заходу. Теми уроків були такі: «Небезпека дорожньо-транспортних пригод», «Правила уникнення ДТП», «Види ДТП. Дії свідка ДТП», «Правила дій у громадському транспорті при ДТП», «Причини дорожньо-транспортних пригод», «Дорожньо-транспортний травматизм та його види».

Шкільна медсестра пояснила дітям механізми надання першої допомоги при ДТП. Вона наочно показала приклад надання потерпілому долікарської допомоги та розказала про дії учасників дорожньо-транспортної пригоди при даній ситуації.

Учнями 5-А та 4-А класів було розіграно ситуацію, при якій постраждала людина. Діти показали учням школи, як потрібно діяти в разі випадку травмування людини під час ДТП. Вони продемонстрували усю послідовність дій учасників пригоди та самого постраждалого.

Такі уроки розвивають в учнів  логічне мислення, пам'ять; виховують обережність, відповідальність та дають уявлення про дії у випадку ДТП.