October 15, 2019

Тренувальна евакуація за сигналом «пожежа»

В рамках Тижня знань основ безпеки життєдіяльності, 22 жовтня 2019 року, для учнів КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» провели День цивільного захисту на тему: «Евакуація учнів, педагогів та працівників школи за сигналом «Пожежа». Мета заходів - підтримка на сучасному рівні професійної та психофізіологічної готовності персоналу та учнів школи до евакуації при надходженні інформації про пожежу.

До участі в тренуванні було залучено всіх працівників та вихованців закладу. Під час тренування з евакуації було відпрацьовано: сигнали оповіщення та дії персоналу за ними, алгоритм дій адміністрації у випадку виникненні пожежі на території школи, дії педагогів з безпечної та швидкої евакуації учнів.

Для всіх школярів відбулася єдина класна година «Дії при виникненні пожежі». Дітям провели практичне заняття, як правильно діяти та надавати першу медичну допомогу та взаємодопомогу у випадках пожежі.

Тренувальна евакуація за сигналом «пожежа» показала високий рівень підготовки учнів до дій в екстрених випадках.