October 15, 2019

СТОП БУЛІНГ!

17 жовтня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», за допомогою представників головного управління Юстиції в Київській області: Дзябко Вікторії Олексіївни та Крамер Людмили Віталіївни,  відбувся профілактично-виховний захід з елементами тренінгу «Стоп боулінг!», метою якого стало формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, набуття навичок надання і отримання допомоги.

Інспектори підготували школярам презентацію, під час якої діти познайомились з поняттям шкільного булігну, його видами та способами протидії проявам агресії, а також про відповідальність за подібні вчинки. Вони розповіли дітям про явище кібербулінгу та іншу небезпеку, яка може чекати на просторах інтернету. На завершення заходу шкільний психолог Барденко Інна Володимирівна провела анкетування учнів з метою дослідження проявів булінгу в шкільному середовищі.

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і насмішок. Жертви булінгу переживають важкі емоції — почуття приниження та сором, страх, розпач і злість, іноді просто бояться ходити до школи. Навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід, що робить проблему найпоширенішою причиною звернень до дитячого психолога. Тому профілактика негативних явищ в підлітковому віці має важливе значення для зменшення випадків правопорушень в майбутньому.