October 15, 2019

КВІТКОВЕ СУЗІР`Я

18 жовтня 2019 року діти КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» побували на Фестивалі хризантем "Квіткове сузір'я" у місті Києві, що на Співочому полі та насолодилися неймовірною красою традиційної  осінньої виставки квітів.

Щорічна осіння виставка хризантем феєрично та веселково зустріла вихованців нашого закладу. Для створення таких чудових композицій цього року було висаджено 2200 кущів хризантем, створено чимало інсталяцій, виготовлених із дерева та металу. Світ квіткового живопису покорив не лише відвідувачів фестивалю, а й торкнувся небесних сузір`їв.

Справжні витвори мистецтва зачарували екскурсантів, захопили своєю красою у вирій осінньої поезії, забриніли у повітрі віршами Ліни Костенко:

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим

А листя просить –

Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим…