October 15, 2019

Екскурсія до Київського зоопарку

Коли на дворі осіння пора і яскрава осінь закликає до подорожі – важко всидіти дома. От і учні КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» не змогли не скористатися гарною погодою і відвідали один з найбільших та найгарніших зоопарків України в Києві.

Весь шлях до зоопарку діти в очікуванні гадали, кого з тварин вони там зустрінуть. Вони з цікавістю спостерігали за великими тваринами. Учням дуже сподобався «дотиковий зоопарк» для домашніх тварин, який оформлено в колоритному фольклорному стилі. Вихованці побували в тераріумі, подивилися на екзотичних рептилій.

Спілкування з живою природою завжди приносить людині насолоду, привчає дивитися на «братів наших менших» добрими очима, виховувати в собі такі почуття, як милосердя, співчуття, бажання захистити, допомогти, пожаліти. Незважаючи на те, що відвідали всі відділи, які діють у зоопарку, втоми ніхто не відчував. Усі мали змогу зробити фото з тваринами, котрі найбільше сподобалися.

Це був найкращий день відпочинку! Приємним сюрпризом для дітей було смакування солодкою ватою. Відчувалося, що для дітей ця поїздка стала справжнім святом, подарувала позитивні емоції та яскраві, незабутні враження.

Дякуємо адміністрації Київського зоопарку за гостинний прийом.