День вчителя

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, звичайно, День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися. 4 жовтня в 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де вчителів зустрічали діти з привітальними віршами а по школі лунала чудова музика. По дорозі до вчительської педагоги мали змогу ознайомитися із святковими стіннівками, які підготували учні школи, а у фойє, як завжди, панувала квітуча атмосфера, адже там була оформлена виставка квіткових композицій. Після уроків вчителі зібрались у актовому залі, та насолоджувались святковим концертом. Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.