ТУРИЗМ – ЦЕ КРУТО

October 2, 2019

"Туризм - це круто", "Один день подорожі змінює більше, ніж рік вдома", "Залізничний квиток дарує більше надій і сподівань ніж лотерейний", "Картинка на природі краща від картинки в смартфоні"... Саме під такими гаслами пройшов Всесвітній день туризму у КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», який традиційно відзначають 27 вересня кожного року.

І справді, туризм - це рух, а рух це життя, тому цей спосіб захоплення є        неабиякий корисний для учнівської молоді, що допомагає підтримувати фізичну форму, сприяє патріотичному вихованню і суттєво розширює світогляд учнів. Мабуть, жодне інше заняття не дає такої можливості розвивати стільки освітніх компетентностей, як туризм.

26  вересня 2019 року в нашій школі відбувся туристичний квест «Туризм – це круто», який підготували вчитель фізичної культури  Полторацький А.А. та педагог-організатор Остапчук Н.В. Також цього дня пройшли захоплюючі змагання з туризму: діти наввипередки їздили на  велосипедах, лазили по канату з туристичним спорядженням, переходили по жердинах через перешкоди.

Після змагань вихованці мали нагоду покуштувати смачної каші, поспівати пісень біля вогнища. Наприкінці свята відбулася фотосесія.

September 1, 2020