ТУРИЗМ – ЦЕ КРУТО

October 2, 2019

"Туризм - це круто", "Один день подорожі змінює більше, ніж рік вдома", "Залізничний квиток дарує більше надій і сподівань ніж лотерейний", "Картинка на природі краща від картинки в смартфоні"... Саме під такими гаслами пройшов Всесвітній день туризму у КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», який традиційно відзначають 27 вересня кожного року.

І справді, туризм - це рух, а рух це життя, тому цей спосіб захоплення є        неабиякий корисний для учнівської молоді, що допомагає підтримувати фізичну форму, сприяє патріотичному вихованню і суттєво розширює світогляд учнів. Мабуть, жодне інше заняття не дає такої можливості розвивати стільки освітніх компетентностей, як туризм.

26  вересня 2019 року в нашій школі відбувся туристичний квест «Туризм – це круто», який підготували вчитель фізичної культури  Полторацький А.А. та педагог-організатор Остапчук Н.В. Також цього дня пройшли захоплюючі змагання з туризму: діти наввипередки їздили на  велосипедах, лазили по канату з туристичним спорядженням, переходили по жердинах через перешкоди.

  Після змагань вихованці мали нагоду покуштувати смачної каші, поспівати пісень біля вогнища. Наприкінці свята відбулася фотосесія.

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні пости

September 1, 2020

Please reload

Архів
Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now