Мій друг – дорожній рух

October 2, 2019

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

В рамках Тижня дорожнього руху, 24 вересня 2019 року, учні КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» взяли участь у тренінгу «Мій друг - дорожній рух». Повторили правила дорожнього руху, переходу вулиці, типи перехресть, дорожні знаки, сигнали регулювальника тобто все те, що сприяє безпечному руху пішоходів. На тренінгу також були змодельовані дорожні ситуації, які можуть статися з пішоходом. Вирішення їх допоможе набути впевненості на дорозі. Також грали в гру «Інспектор», у якій показували дорожні правила та знаки. Учні весело та з користю провели свій вільний час, дізнались багато нового та закріпили те, що знали.

September 1, 2020