ЗУСТРІЧ В РІДНІЙ ШКОЛІ ЧЕРЕЗ ТРИДЦЯТЬ РОКІВ

Ми раді були вітати сьогодні в стінах рідної школи випускника1985 року Шевченка Ігоря Анатолійовича, який навчався в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів».

За адресою Печерський узвіз,5 в місті Києві ,знаходиться унікальна бібліотека для незрячих ім. М.Островського, де працює юрисконсультом Ігор Анатолійович. Він до нас завітав не один, а з директором бібліотеки, Вишняковим Юрієм Миколайовичем.

Зустріч була неймовірно цікавою і змістовною. Діти слухали гостей зачаївши подих. Говорили про науку та книжку, про неоціненний скарб – знання, про те, як не треба зупинятися на досягнутом, попри те, що ти – слабозорий, або незрячий зовсім.

Спілкування було дуже корисним і пізнавальним, адже в нашому закладі навчаються діти, що мають вади зору.

Гості подарували школярам книжки шрифтом Брайля та аудіо записи книжок відомих авторів сучасності. Також залишили інформацію щодо користування сайтом бібліотеки та запросили на екскурсію.