Стратегія самоврядування школи

September 21, 2019

Серед безлічі дитячих занять у школі важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції. Самоврядування - це метод організації дитячого колективу, який забезпечує формування відносин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості.

17 вересня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулися загальношкільні учнівські збори. Цього дня обирали президента, говорили про плани самоврядування та напрямки роботи учнівських комісій.

«Перетворити процес виховання на радість» - таке завдання поставила перед собою учнівська рада, яка є органом учнівського самоврядування у нашій школі. Метою її діяльності стало - розвиток навичок творчого вирішення завдань, створення позитивної мотивації та зацікавленості учнів. Обговорювали також налагодження тісних контактів і взаєморозуміння між різними гілками громадськості, спільне вирішення проблем, профілактика виникнення конфліктних ситуацій.

Президентом школи обрано ученицю 6-А класу – Дьячун Єлизавету, заступником – ученицю 9-А класу, Фіалко Антоніну.

Вітаємо Лізу і Тоню! Зичимо їм натхнення і впевненості. Хай вдаються усі справи і здійснюються всі мрії !

September 1, 2020