October 15, 2019

Першовересень кличе до школи

September 2, 2019

Першовересневе свято виявилося незвичайним у всіх відношеннях: за рекомендаціями НУШ тепер і святкування відбувалося у новому форматі. У КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» до цього поставилися досить відповідально. Замість традиційної «лінійки» наша шкільна спільнота зібралася у родинне півколо: лунали щирі слова вітання з початком нового навчального року з вуст заступника директора Нич Володимири Володимирівни та гостей. Раді були привітати нашого випускника – гордість нашої школи, Гусака Миколу Михайловича, ліцеїста Київського Військового ліцею імені І.Богуна.  Звучав державний гімн України. Пролунав «першовересневий передзвін», який оголосив початок нового навчального року.У центрі уваги, звичайно ж, були  першокласники! Хоча й решта школярів не були обділені увагою. І за традицією першими у гостинно відчинені двері храму науки у супроводі батьків та першої вчительки,Тараненко Наталії Василівни, зайшло наше молоде покоління – новоспечені школярі НУШ.Та на цьому все серйозне завершилося: на території нашого закладу було проведено квест-гру «Пошук скарбів»,  облаштована фото-зона, де всі охочі мали можливість сфотографуватися. Також  організовано флешмоб «Я люблю рідну школу», а на завершення свята був солодкий сюрприз - діти поласували різноманітними смаколиками.