КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

May 30, 2019

З 13 по 17 травня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»пройшов Тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Понеділок у нас був червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Звірук Тетяна Миколаївна організувала для дітей чудесну розповідь про значення кольору, після чого усі учні були запрошені до артстудії. Там кожен зміг долучитися до створення малюнків.

Вівторок  - синій день. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів. Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж. Господинею цього дня була Іванова Світлана Харитонівна. Вона підготувала дітям цікаві загадки, а завданням для кожного класу було створити елемент, який був би частинуою загальної картини, яку створювали всі учні.

Середа – день зелений. День надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже сьогодні ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим. Найкраще про це свідчать малюнки та творчі роботи другокласників. Учні 3-А класу провели кольорову вікторину, завдяки якій пересвідчилися у розмаїтті та багатстві кольорів у нашому житті, а також перевірили свою кмітливість та інтелект. А ще слухали зелені казки, створені дитячою уявою… Господарювали в цей день найстарші учні початкової школи 4-А клас із класоводом Тараненко Наталією Василівною. Вони підготували цікавий кросворд. А ще показали свої знання на відкритому уроці з природознавства.

Четвер виявився дуже сонячним і яскравим, адже він був жовтим. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Протягом дня учні початкової школи залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело. Волосок Лариса Вікторівна розповіла про значення кольору. Відбувся конкурс на кращого читця віршів.

П`ятниця – в цей день у наших початківців відбулася фото сесія та були підведені підсумки роботи Тижня.

Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!

September 1, 2020