ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

День Європи в Україні —це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі – третя субота травня.

Напередодні Дня Європи 17 травня 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» вчитель географії та біології Шевчук Вікторія Анатоліївна організувала та провела пригодницьку гру-квест для юних українців-європейців.

Цього дня діти мали нагоду весело провести час із однокласниками та друзями, ознайомитись з історією, національними та культурними традиціями деяких країн. Захід дав можливість дітям у цікавому форматі та дружній атмосфері долучитися до європейських цінностей, дізнатися більше про євроінтеграцію, побачити й відчути мультикультурне різноманіття дружньої Європи.

Квест проводили на території школи за наявності схеми місця заняття з нанесеними КП. Команди шукали раніше заховані загадки, ребуси та інші головоломки в такій послідовності, щоб, вирішуючи їх, учасники могли просуватися від одного КП до іншого, й так доти, поки не дійшли до фінішної точки квесту.

Виконання завдань на КП контролювали модератори. Такими модераторами у грі були судді на станціях етапів змагань, які відмічали зароблену кількість балів учасниками в маршрутний лист квесту-гри.

За загальною кількістю балів перемогу отримала команда «Жовтих», а «Сині» зайняли почесне друге місце.

Це яскраве видовище емоційно згуртувало колектив, забезпечило набуття навичок командної роботи та почуття впевненості у власних силах. Всі учасники заходу отримали заохочувальні призи та максимум задоволення.

Нещодавні пости
Архів