November 24, 2019

Відкритий урок з природознавства

May 20, 2019

15 травня 2019 року в КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» вчителем початкових класів Тараненко Н.В. був проведений відкритий урок . Класовод  разом із своїми вихованцями запросили усіх членів методоб`єднання, адміністрацію школи та бажаючих на відкритий урок-проект з природознавства на тему "Африка".

Метою уроку було систематизувати та узагальнити знання про найспекотніший материк. Закріпити вміння дітей працювати з картою, читати її: розвивати мислення, уяву, уміння робити висновки, застосовувати набуті знання. Формувати навички роботи в парах, вміння домовлятися, працювати синхронно. Виховувати бажання пізнавати навколишній світ та бережливо ставитися до природних багатств.

Протягом уроку учні працювали в групах, виконували дослідницькі завдання, активно вступали в діалог з учителем. Найцікавішим етапом став захист проекту. Тут діти продемонстрували не тільки міцні знання, а й артистичність, вміння працювати з ІКТ.

За плідну працю і хороші результати усі учасники проекту були нагороджені подарунками, а вчитель - похвальними словами з боку дирекції школи та колег.